Яку роботу потрібно виконати,щоб підняти тіло масою 3 кг на висоту 60 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Гладков Максим.

Ответ:

W = mgh

W = 3 кг * 9,8 м/с^2 * 0,6 м = 17,64  Дж

Ответ: 17,64  Дж

Отвечает Красов Матвей.

Ответ:

Робота, необхідна для підняття тіла, може бути визначена за формулою:

W = mgh,

де m - маса тіла (в кілограмах), g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с² на поверхні Землі), h - висота підйому (в метрах).

У даному випадку, маса тіла m = 3 кг, g = 9,8 м/с² та h = 0,6 м (60 см).

Отже, необхідна робота:

W = mgh = 3 кг * 9,8 м/с² * 0,6 м = 17,64 Дж.

Отже, для підняття тіла масою 3 кг на висоту 60 см необхідно виконати роботу 17,64 Дж.