Обчисліть силу тяжіння,що діє на овтомобіль масою 3700 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Ермолаева Аня.

Відповідь:

36260 Н

Пояснення:

Сила тяжіння - це сила, яку Земля притягує об'єкт з масою. Вона обчислюється за формулою:

F = m*g

де F - сила тяжіння, m - маса об'єкта, g - прискорення вільного падіння, яке на Землі становить приблизно 9,8 м/с².

Отже, для обчислення сили тяжіння на автомобіль масою 3700 кг, ми можемо використати формулу:

F = m*g = 3700 кг * 9,8 м/с² ≈ 36260 Н (ньютонів)

Отже, сила тяжіння, що діє на автомобіль масою 3700 кг, дорівнює приблизно 36260 Н (ньютонів).