ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО НАДО!!! У каструлю з алюмінію налили 2 кг води, яка кількість теплоти

потрібна, щоб нагріти каструлю з водою від 20*С до 100*С.​

Ответы на вопрос

Отвечает Костючик Дима.

Q=Q1+Q2

Q1=c1'ml'∆t1=920'0.2*(100-20)=14 720 Дж Q2=c2'm2t2=4200*1.5*(100-20)=504 000 Дж Q=Q1+Q2=14720+504000=518 720 Дж