Невеликий важкий предмет скинули над озером на висоті 100 см, скинули. 1) через який інтервал часу

предмет упаде в озеро? 2) Якою буде швидкість руху предмета в момент торкання води?​ Помогите срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Нина.

Відповідь: Див. додаток

Пояснення:


Отвечает Плетнёва Аля.

Ответ:

t=0,452 c

u=4,43 м/с

Объяснение:

t=√2/9,8=0,452с

u=9,8*0,452=4,43 м/с