срочно!!!яка кількість теплоти необхідна для того, щоб розплавити 6 кг свинця має початкову

температуру 27 градусів​

Ответы на вопрос

Отвечает Rudnev Roman.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 6 кг

t₁ = 27 °С​

c = 140 Дж / (кг°С)​

Знайти: Q.

Q₁ = cmΔt = cm(t₂ - t₁) де t₂= 327 °С​ температура плавління

Q₂ = λm де λ = 25 кДж/кг = 25000 Дж/кг

Q = Q₁ + Q₂  <=>  Q = cm(t₂ - t₁) + λm

Q₁ = 140​ * 6  * (327​ - 27 ​) = 252000 Дж

Q₂ = 25000 * 6 =  150000 Дж

Q= 252000 + 150000 = 402000Дж = 402 кДж

Отвечает Расколов Тёма.

Ответ:

402 кДж

Объяснение:

Дано:

m=6 кг

t₁=27°С​

t₂=327°С​ (температура плавлення свинця)

λ=25000 Дж/кг (питома теплота плавлення)

c=140 Дж/(кг°С)​

Q-?

______________________________________

Q₁ = cmΔt = cm(t₂ - t₁)

Q₂ = λm

Q = Q₁ + Q₂, тоді Q = cm(t₂ - t₁) + λm

Q = 140*6(327-27)+25000*6=840*300+150 000=252 000+150 000=

=402 000 Дж=402 кДж