Я ПРОШУ ВАС ПОМОГИТЕ , СЕГОДНЯ СДАТЬ НАДО(1. Радіосигнал відправлений на планету Венера, повернувся

після відбиття від її поверхні через 5 хв. Якою була відстань від Землі до Венери в момент радіолокації?​

Ответы на вопрос

Отвечает Полубуткина Ольга.

Відповідь:

Думаю що правильно :)                                  Роз*яснення

                                                                              ^ це степінь

Пояснення:                                                        * це множення

           Ось!                                                             / це ділення

Дано:

t = 5хв = 300с

v = c = 3*10^8 м/с

Формула:

l = v*t

Розв*язування:

l = 3*10^8*300 = 900*10^8

900*10^8/2 = 450*10^8м