5. Деталь має масу 168 г та густину 8900 кг/м3. Визначте об'єм деталі. дам 20 балов кто поможет​


Ответы на вопрос

Отвечает Вершинина Валерия.
Дано:
p=8900кг/м3
m=0,168кг
V-?
————————
V=m/p=0,168/8900=1,88*10^-15кг/м3