На поверхні води в озері хвиля розповсюджується зі швидкістю 10м/с .визначити період і частоту

коливання,якщо довжина хвилі 10м

Ответы на вопрос

Отвечает Блинова Алиса.

Объяснение:

Частота коливання водяної хвилі може бути визначена як:

f = v / λ

де f - частота (Герц), v - швидкість розповсюдження хвилі (м/с), λ - довжина хвилі (м).

Таким чином, для вашої хвилі:

f = 10м/с / 10м = 1 Герц

Період коливання може бути визначений як:

T = 1 / f

де T - період (секунди).

Таким чином, для вашої хвилі:

T = 1 / 1 Герц = 1 секунда

Таким чином, період коливання для хвилі довжиною 10 метрів і швидкістю розповсюдження 10 метрів в секунду становить 1 секунду, а частота становить 1 Герц.