3. Укажіть, який тиск чинить на стінки посудини кисень, середня квадратична швидкість молекул якого

1400 м/с, якщо концетрація молекул 1,2×10^30 м^-3​

Ответы на вопрос

Отвечает Мырзаев Шерхан.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n = 1,2*10³⁰ м⁻³

V=1400 м/с

m₀=5,33 * 10⁻²⁶ кг

_________________

P - ?

Основное уравнение МКТ:

p = (1/3)·n·m₀·Vкв²= 1,2*10³⁰*5,33 * 10⁻²⁶*1400²/3=417900 Па