Помогите пожалуйста с физикой Скільки електронів пройшло через поперечний переріз провідника за

хвилину 1 хв при силі струму 4,8 А?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевцова Кира.

Відповідь:

Приблизно 1,8 * 10¹⁹ електронів пройшло через поперечний переріз провідника за 1 хвилину при силі струму 4,8 А.

Пояснення:

Дано:

t = 1 хв = 60 с
I = 4,8 A
e = 1,6 * 10⁻¹⁹ Кл

Знайти: n

Розв'язок:

Для обчислення кількості електронів, які проходять через поперечний переріз провідника за заданий інтервал часу, можна скористатися формулою:

I = Q / t, дe:

  • I - сила струму в амперах (A),
  • Q - заряд у кулонах (C),
  • t - час у секундах.

З формули висче знайдемо формулу Q:

Q = I * t

За умовою нам дано, що сила струму становить 4,8 А, і ми хочемо знайти заряд, який проходить через провідник за 1 хвилину, тобто 60 секунд:

Q = 4,8 А * 60 с = 288 С

Оскільки заряд одного електрона становить 1,60 x 10⁻¹⁹ Кл, ми можемо обчислити кількість електронів як:

N = Q / e

N = 288 / (1,60 * 10⁻¹⁹) = 1,8 * 10¹⁹ електронів

Відповідь: N = 1,8 * 10¹⁹ електронів.