За кожні 2 с швидкість тіла зростала на 6 м/с. З яким прискоренням рухалось тіло ?


Ответы на вопрос

Отвечает Бобренко Ксения.

Ответ:

Объяснение:

a = (v2 - v1) / t

v2 - v1 = 6 м/с

t = 2 с

a = (v2 - v1) / t = (6 м/с) / (2 с) = 3 м/с²