Похилою площиною рухають вантаж масою 350 кг, на висоту 21 м. Обчисліть виконану при цьому роботу,

якщо ККД складає 45 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Демьяненко Никита.

Відповідь:

163333 Дж

Пояснення: ККД=Ак/Ап

Ап-?

Ак= mgh

Aп= Ak/ККД= (mgh) / ККД