На пружині жорсткістю 80 Н/м вертикально вгору піднімають вантаж масою 800г з прискоренням 4 м/с^2.

Чому дорівнює видовження пружини?

Ответы на вопрос

Отвечает Стацунов Вадим.
M * g = k * x

0.8 * 9.8 = 80 * x

7.84 = 80 * x

x = 7.84 / 80

x ≈ 0.098 м

Отже, видовження пружини при піднятті вантажу масою 800 г з прискоренням 4 м/с^2 становить приблизно 0.098 м (або 9.8 см).