Період дифракційної гратки 6 помножити на 10 в мінус шостій степені м. Кут 13° визначає хід

променів на максимум 2 порядку. Визначити довжину світла, що проходить через дифракційну гратку.

Ответы на вопрос

Отвечает Пайвин Никита.

Відповідь:

6,75 * 10^{-7}м

Пояснення:

Нехай ‎λ = t (у кодуванні для формул цього символу немає)

Згідно з формулою дифракційної ґратки dsin\alpha = kt = > t = \frac{dsin\alpha }{k} = \frac{6*10^{-6}*sin13 }{2} = 3 * 10^{-6} * 0,225 = 6,75 * 10^{-7}м