За 2 секунди швидкість зросла з 1 м/с до 5 м/с.Знайти швидкість прискорення​


Ответы на вопрос

Отвечает Салата Владимир.

Ответ:Швидкість прискорення можна знайти за формулою:a = (v2 - v1) / tде v1 - початкова швидкість, v2 - кінцева швидкість, t - час, за який змінюється швидкість.У даному випадку початкова швидкість v1 = 1 м/с, кінцева швидкість v2 = 5 м/с, а час зміни швидкості t = 2 с.Отже, швидкість прискорення a буде:a = (5 м/с - 1 м/с) / 2 с = 4 м/с²Отже, швидкість прискорення дорівнює 4 м/с².

Объяснение: