Зясувати місце розташування графіків на площині x=2t+5


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

Объяснение:Для того, щоб з'ясувати місце розташування графіків на площині за рівнянням x=2t+5, ми можемо використати параметричне подання для координат точок на графіку.

Нехай y = f(t) - це функція, що визначає залежність y-координати від параметра t. Тоді для кожного значення t точка на графіку матиме координати (x,y), де x = 2t + 5.

Давайте розглянемо декілька значень параметра t та знайдемо відповідні координати точок на графіку:

   Для t = 0, x = 2(0) + 5 = 5, отже перша точка має координати (5, f(0)).

   Для t = 1, x = 2(1) + 5 = 7, отже друга точка має координати (7, f(1)).

   Для t = -1, x = 2(-1) + 5 = 3, отже третя точка має координати (3, f(-1)).

Можна продовжити цей процес для будь-якого значення параметра t, що дозволить побудувати графік за допомогою цих точок.

Отже, ми можемо сказати, що графіки на площині x=2t+5 будуть мати таку ж форму, як і графіки за параметричним поданням (2t+5, f(t)), де f(t) - будь-яка функція залежності y-координати від параметра t.