Фізика Срочно При ізобарному розширенні газу була здійснена робота 600 Дж. На скільки змінився

об'єм газу, якщо тиск газу був 4*10^5 Па?

Ответы на вопрос

Отвечает Huseynov Kamil.

Объяснение:

За законом Гей-Люссака, при ізобарному процесі співвідношення між роботою і зміною об'єму газу виражається формулою:

W = pΔV,

де W – робота, p – тиск газу, ΔV – зміна об'єму газу.

Звідси маємо:

ΔV = W/p = 600 Дж / 4*10^5 Па = 0,0015 м^3.

Отже, об'єм газу збільшився на 0,0015 м^3.