Определите общее сопротивление напряжение на всей цепи если R1=4 Ом R2 6Ом R3 14 ом I=8 A​


Ответы на вопрос

Отвечает Теребун Всеволод.

Дано:

R1 = 4 Ом
R2 = 6 Ом
R3 = 14 Ом
I = 8 A
Найти: U-?
Розв'язання:
Для знаходження загального опору цієї цепі, яка складається з резисторів R1, R2 та R3, з'єднаних послідовно, потрібно просто їх просумувати:

Rпосл = R1 + R2 + R3

Rпосл = 4 + 6 + 14

Rпосл = 24 Ом

Тепер, використовуючи формулу U = I * R, де U - напруга, I - сила струму, а R - опір, можна знайти загальну напругу на всій цепі:

U = I * Rпосл

U = 8 * 24

U = 192 В
Отже, загальна напруга на цілій цепі становить 192 В.