СРОЧНО ДАМ 100 БАЛОВ . Знайти електричний опір, якщо за 6 хв виділилось 1,7 кДж теплоти. Сила

струму 0,8 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Фіцак Ваня.

Ответ:

Дано:

t=6 хв=6*60=360 сек;

Q=1,7 кДж=1,7*10^3 Дж;

І=0,8 А.

Знайти R.

Q=(I^2)*R*t, звідси знаходимо електричний опір:

R=Q/(I^2)*t=1,7*10^3/((0,8)^2)*360=7,38 Ом~7,4 Ом.

Объяснение: