Чому дорівнює вiдносна вологість повітря, у 20 л якого за темпе- ратури 20 °C міститься 0,2 г

водяноï пари?​

Ответы на вопрос

Отвечает Христюк Саша.

Відповідь:

відносна вологість повітря становить близько 6,4% при температурі 20°C і наявності 0,2 г водяної пари в об'ємі 20 л повітря.

Пояснення:

RH = (e / es) * 100%

e = 0,2 г

es = 23,36

мм рт.ст. = 3,114 кПа

RH = (e / es) * 100% = (0,2 / 3,114) * 100% ≈ 6,4%