Якою була сила струму під час електролізу, якщо за 40 хв на катоді виділилося 0,88 г міді?

срочно(;​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколовская Резеда.

Ответ:

Дано:

t=40 хв=40*60=2400 сек;

m=0,88 г.

Знайти І.

m=k*I*t, звідси знаходимо струм під час електролізу:

І=m/k*t=0,88/(0,33*10^-3)*2400=1,11 A.

Объяснение: