Тіло збільшило свою швидкість від 10 м/с до 15 м/с. У скільки разів збільшилась його кінетична

енергія?​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Никита.

Ответ:

2,25. рази.

Объяснение:

Кінетична енергія тіла залежить від квадрату його швидкості:

K = (1/2)mv^2

Тож спочатку обчислимо кінетичну енергію при початковій швидкості 10 м/с:

K1 = (1/2)m(10 м/с)^2 = 50m

Потім обчислимо кінетичну енергію при кінцевій швидкості 15 м/с:

K2 = (1/2)m(15 м/с)^2 = 112.5m

Отже, збільшення кінетичної енергії буде:

K2/K1 = 112.5m / 50m = 2.25

Тобто кінетична енергія збільшилась в 2,25 рази.

Сделайте пожалуйста Лучший Ответ! спасибо!❤️

Отвечает Пархоменко Александр.

Ответ:

Кінетична енергія збільшилась в 2,25 рази

Объяснение:

Кінетична енергія тіла залежить від маси тіла та квадрата його швидкості: K = (1/2)mv²

Тому збільшення кінетичної енергії визначається відношенням квадратів швидкостей: (K₂/K₁) = (v₂²/v₁²)

У даному випадку, початкова швидкість v₁ = 10 м/с, кінцева швидкість v₂ = 15 м/с, тому: (K₂/K₁) = (15²/10²) = 2,25