Кинетикалык энергиясы 16 Дж,ал импульси 8 кг×м/с болатын дененин жылдамдыгы мен массасын табындар?


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Денис.

V=16/8= 2Н*м/с 
m=16*2=32