з якою швидкістю треба переміщати провідник під кутом 30 до ліній індукцій магнітного поля , щоб у

провіднику збуджувалася ЕРС індукції 10 В індукція магнітного поля дорівнює 2 Тл , довжина активної частини провідника 2м

Ответы на вопрос

Отвечает Юферев Андрей.

E=B*V*L*sina   V=E/B*L*sina=10/2*2*0,5=5 м/с