Скільки треба спалити дизельного палива, щоб отримати 21 МДж теплоти


Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Дарья.

Ответ:

0.5кг

Объяснение:

Q=21000000дж

q=42000000Дж/кг

m-?

Q=m*q

m=Q/q

m=21000000/42000000=0.5кг