Рівняння швидкості руху точки v=5-t.Визначити початкову швидкість і прискорення руху.​​


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметкалиева Аружан.

Объяснение:

V(t) = Vo + a*t = 5 - 1*t

ОТВЕТ:

Vo = 5 м/с - начальная скорость.

а = -1 м/с² - ускорение (торможение)