Яку корисну роботу виконує двигун екологічно чистого автомобіля з ккд 30 коли витрачає 15 л спирту


Ответы на вопрос

Отвечает Маленчук Настёна.
Q теплоти згорання спирту=29 МДж/кг=29000кДж
0,806×1000=806 г=0,806 кг
Q=29000×0,806=23370 кДж
Корисна робота =0.3×23370=67000кДж