бөлменің өлшемі:ұзындығы 4 м;ені 2,5м;биіктігі 2м.Егер осы бөлменің ауаның тығыздығы 1,3кг/мккб

болса,онда бөлмені толтырып тұрған ауаныі массасы қандай?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пятаков Александр.

Бірінші біз бөлменің көлемін табамыз:V=a×b×c=20м^3

Одан кейін массаны табу үшін:

m=p×V=20м^3×1,3кг/м^3=26кг