В ідеальному тепловому двигуні температура нагрівника 477° С, а температура холодильника 27° С.

Знайти ККД двигуна. 

Ответы на вопрос

Отвечает Громов Никита.
Кпд=(T1-T2)*100/T1=(750-300)*100/750=60%