який ККД гасового пальника( керогазу), якщо при спалюванні 100г гасу на ньому нагріваеться 10 л

води від 15С( градусів цельсія) до 16С? питома теплота згоряння гасу 4,4*10^7 Дж/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Луц Полина.

n=Qполезное/Qзатраченное

Qп=c1m1T1=4200*10*1=42000Дж

Qз=cm=44000000*0.1=4400000Дж.

n=42000/4400000=0.0095=0.95%.