Ділянка кола складається з трьох однакових паралельно зєднаних ламп Чому дорівнює опір цієї ділянки

,якщо сила струму в першій лампі 0,25 A ,а напруга на ділянці 2 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Ханский Амир.
U=I*R
R=U/I
R=2 / 0.25 = 8
ответ:8