Визначте абсолютний показник заломлення рідини, якщо довжина хвилі в ній 550 нм, а к вакуумі 210 нм


Ответы на вопрос

Отвечает Оспанов Роман.

n2/n1=L2/l1   n2/1=550/210=2,62  n2=2,62