Яка сила діє на кожний електрон з боку електричного поля всередині провідника довжиною 1 м, якщо до

нього прикладена різниця потенціалів 12 В? Заряд електрона – 1,6(10-19 Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Манапбайкызы Улданка.

F=q*E   E=U/L   F=q*U/L=1,6*10^-19*12/1=19,2*10^-19 H