яка маса тіла, якщо внаслідок піднімання на висоту 8 м його потенціальна енергія збільшилась на 240

Дж?

Ответы на вопрос

Отвечает Череповский Илья.
Ep=mgh; m=Ep/(gh)=240/80=3 кг - это ответ.