Площа пластин слюдяного конденсатора 15 см², а відстань між пластинами 0,02см. Яку ємність має

конденсатор?

Ответы на вопрос

Отвечает Соловей Феликс.

S=15 см²=1,5*10⁻⁴ м²

d=0,02 см=2*10⁻⁴ м

C=?

 

\\C=\frac{\varepsilon_0\varepsilon_rS}{d}\\ \varepsilon_0,\varepsilon_r=?

\\\varepsilon_0\approx8,9\cdot10^{-12}\frac{F}{m}\\ \varepsilon_r\approx6,9

 

  \\C=\frac{8,9\cdot10^{-12}\cdot6,9\cdot 1,5\cdot10^{-4}}{2\cdot 10^{-4}}\\ C\approx4,6\cdot10^{-11}F=46pF