Поїзд довжиною 180 м проїхав повз кілометрової позначки за 3/20 хв. За який час він проїде міст

довжиною 1,44 км? помогите, пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Ольга.
Скорость поезда
v = L₁ / t = 180 м / 3/20 мин. = 1200 м/мин = 20 м/с
Δt = (L₁ + L₂) / v = (180 м + 1440 м) / 20 м/с = 81 с = 1 мин 21 с