Тіло масою 2 кг падає з висоти 30 м над зеслею.Обчисліть кінетичну енергію тіла в момент коли воно

перебуває на висоті 10 м над землею

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Ep1=mgh1=2*10*30=600H,
Ep2=mgh2=2*10*10=200 H,
Ek на высоте 10м=600-200=400Н.
Когда тело падает, оно теряет высоту, зато приобретает скорость. Потенциальная энергия переходит в кинетическую. Поред ударом Ек будет
600 Н, а Ер=0.