9 есеп 35 бет 4 сынып Тік төртбұрыштың ени 10 см, бұл оның ұзындығынан 2 см кем. Тік төртбұрыштың

ұзындығы неше сантиметр?

Ответы на вопрос

Отвечает Юськів Світлана.

10+2=12см
P=(10+12)×2=44см
S=10×12=120см

Егер дұрыс болса лучший ответ етші
OK