2 КЛАС У покупця є 9 грошових купюр по 2 грн Він купив календар за 12грн.Скільки грошей залишилося

в покупця? Скільки купюр ? 

Ответы на вопрос

Отвечает Аришина Аня.
1) 9 *  2 = 18 (грн) - грошей у покупця;             2) 18 - 12= 6 (грн) - залишилося;          3) 6 : 2 = 3 (к) - купюри по 2 гривні