Обчисліть об'єм піраміди основою якої є прямокутник зі сторонами 6 см і 10 см а висота 15 см


Ответы на вопрос

Отвечает Хоменко Анастасия.

Формула: V = 1/3h * F
h= 15cм
F = 6 * 10 = 60(кв.см) - площадь основания
V =1/3 * 15 * 60 = 300(куб.см)
Ответ: 300 куб.см - объём пирамиды.