Складіть рівняння прямої, що проходить через точки А (3; 4) і В (- 2; 6).


Ответы на вопрос

Отвечает Сабырова Аружан.
У=кх+в
4=3к+в⇒в=4-3к
6=-2к+в⇒в=6+2к
4-3к=6+2к
5к= -2
к= -2/5=-0,4
в=6-4/5=5целых1/5=5,2
у= -0,4х+5,2