На заводі в трьох цехах працює 626 чоловіків. У першому цеху працює у 2 рази більше людей, ніж у

другому, а в третьому - на 142 чоловіків, нід у другому. Скільки чоловіків працює у другому цеху?

Ответы на вопрос

Отвечает Акулов Илья.
Х - 2 цех
626 = 2х + х + х + 142 = 4х + 142
4х = 626 - 142 = 484
х = 484 : 4 = 121   (2 цех)
121 * 2 = 242   (1 цех)
121 + 142 = 263   (3 цех)