Задача. змій горинич наказав ковалеві виготовити 3 замки і до кожного замка по 3 ключі-мідний,

срібний і золотий. скільки ключів повинен виготовити.Як зробити запис короткої умови задачі?Дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Журавль Юлия.


Мідний ключ -по3 шт
Срібний ключ - по 3 шт
Золотий ключ - по 3 шт
1) 3*3=9 (шт) - мідних ключів
2)3*3=9 (шт) срібних ключів
3) 3*3=9 (шт) -золотих ключ
4)9*3=27 ( шт) ключів разам
Відповідь: коваль повинен виготовити 27 ключів.

Де ключі, короткий запис задачі, треба зробити фігурну дужку і поставити знак питання. Я на компі не вмію.