За 3 місяці заготували 8850кг сіна. Першого місяця 850кг другого одна друга решти.Скільки

заготували першого і другого разом.

Ответы на вопрос

Отвечает Кирбабин Сергей.

1) 8850:3 = 2950 - заготували за один місяць.

2) 2950-850 = 2100 - третій місяць

3) 2100:1.2 ( дробью) = 1750 - другий місяць

4) 2950+1750 = 4700 - за 1 і 2 місяць