Одна зі сторін паралелограма дорівнює 35 см, а периметр - 160см. Знайти довжину другої сторони


Ответы на вопрос

Отвечает Цыпкина Аня.

Р-периметр, а,в-сторони паралелограма.
Р=2(а+в)=160
а+в=80.
За умовою в тебе одна із сторін паралелограма дорівнює 35 см . Тоді маємо в=80-а=80-35=45 см