СРОЧНО БУДЬ ЛАСОЧКА ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!Складіть і розв"яжіть мені задачу книжка з математики 4 клас

задача №958.

Ответы на вопрос

Отвечает Білевич Уляна.

1)7 помножити на 28=196(ц)з другої ділянки

2)460-196=264(ц) з першої ділянки

3)264:12=22(га) у першій ділянці.

Отвечает Кайль Виола.

На другої ділянки з 28 га зібрали по 7ц проса.З 1 ділянки по 12 ц але кількість землі невідома.Яке число гектарів 1 ділянки якщо відомо,що всього зібрали 460 ц проса

                                                          Задача

З 1 ділянки ? га-по 12 ц

З 2 ділянки 28га-по 7 ц

Всього проса-460 ц

1)28 (помножити) 7=196(ц)-Всього з 2 ділянки

2)460-196=274(ц)-всього зібрали з 1 ділянки

3)274:12=23(га)

(460-28(помножити)7):12=23

Відповідь:число га 1 ділянки рівне 23 га.