Відстань від чернівців до камянець-подільського по шосе дорівнює 120 км,а по залізниці - 150 км.

автомобіль із чернівців виїхав на 25хв пізніше,ніж поїзд, і прибув до камянець-подільського на 35 хв.раніше.знайдіть швидкість автомобіля,якщо вона на 20 км/код більша за швидкість поїзда.

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Данил.

Ответ:

80 км\год

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість автомобіля х км\год, тоді швидкість поїзда х-20 км\год. Поїзд був у дорозі на 25+35=60 хв=1 год довше, ніж автомобіль. Маємо рівняння:

150\(х-20) - 120\х = 1

150х-120х+2400-х²+20х=0

-х²+50х+2400=0

х²-50х-2400=0

х=-60 (не підходить)

х=80