Комбайнер зібрав врожай пщениці з одніеї ділянки за 3 дні. За перший день він зібрав 5/18 всіеї

площі,за 2 день 1/6,а за 3 22цілих 2 га. Знайдіть площу поля!

Ответы на вопрос

Отвечает Маршал Тимур.

5/18+1/6=8/18 - за 2 дні. тоді за 3 день - 10/18 

22,2/10*18=40 га - площа поля