Допоможіть:Із 50кг борошна випікають 75 кг хліба.Скільки кг хліба спечуть із 250 кг борошна?


Ответы на вопрос

Отвечает Майдич Євген.

250/50*75=5*75=375 кг хліба

Відповідь: 375 кг

Отвечает Антонкина Софья.

1) 250/50=5(кг) на одну хлібину
2) 5*75=375 (кг) 
Відповідь: 375 кг хліба спечуть із 250 кг борошна.