Човен плив 1.4 год за течією і 2.2 проти течії.Який шлях подолав човен за весь час руху,якщо

швидкість течії дорівнює 1.7 км\год,а власна швидкість човна-19.8км\год?

Ответы на вопрос

Отвечает Квитко Павел.
1,4 х ( 19.8 + 1.7) + 2,2 х ( 19,8 - 1,7) = 30,1 + 39,82 = 69.92 ( км )